o mnie

Witam Państwa na stronie internetowej mojej praktyki dermatologicznej i medycyny estetycznej.

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Pracowałam 10 lat w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie, gdzie zdobyłam specjalizację I i II stopnia. Staż na oddziale klinicznym dał mi bardzo duże doświadczenie i poczucie bezpieczeństwa zawodowego. Późniejsze kursy i zdobywane certyfikaty poszerzyły moje umiejętności, m.in. o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,elitarnego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej. Nadal bardzo często uczestniczę w szkoleniach typu sympozja, kongresy, czy małe szkolenia zamknięte, pomimo zdobytych już certyfikatów, ponieważ taką odczuwam potrzebę i taki jest mój obowiązek wobec Państwa – pacjentów.

Zapraszam do mojej praktyki lekarskiej jeśli:

  • macie Państwo problemy dermatologiczne,
  • chcielibyście poprawić swój wygląd,
  • zmniejszyć optycznie skutki upływu czasu,
    w atmosferze spokoju i dyskrecji.
    Podkreślam – jestem za poprawianiem wyglądu, a nie jego zmianą. Wszelkie „przerysowania”, czy nadkorekcje niewiele mają wspólnego z medycyną estetyczną, często są wręcz jej zaprzeczeniem.Twarz po zabiegu powinna być odświeżona, zachować naturalny wygląd, mimikę i proporcje.
Co do starzenia – niestety, nie jesteśmy w stanie tego procesu zatrzymać, ale możemy sprawić, że odbywa się on wolniej i ładniej.
Jeszcze raz zapraszam Państwa ponieważ zdrowie i uroda to wymóg naszych czasów.

Praktykuję w Szczecinie, przy ul.Leopolda Okulickiego 46.


Barbara Kumpin
– Specjalista Dermatolog
Telefon: +48 669 22 11 57